Mocne Uderzenie, nowa marka!

 
 

Polak czeczeńskiego pochodzenia. Od 12 roku życia trenuje karate, taekwondo, zapasy

i boks. Międzynarodowy mistrz Polski w MMA w kategoriach do 85 i 90 kg. Kontrakty na walki w takich organizacjach jak amerykańska EliteXC, czy japońska World Victory Road. Kiedy pojawia się w ringu, publika nie może powstrzymać emocji.  Przez komentatorów KSW określany jako fenomenalny  zawodnik, którego nieprzewidywalność poparta jest  solidnymi umiejętnościami.

Mamed Khalidov

Obecnie największym turniejem MMA w Polsce jest Konfrontacja Sztuk Walki (KSW), przyciągająca przed telewizory miliony widzów.  Najbardziej elektryzującym zawodnikiem – Mamed Khalidov. Odzież i bielizna opatrzona tym nazwiskiem to marka gwarantująca sukces sprzedaży, oferta spełniająca aktualne zapotrzebowanie rynku.


– bielizna męska i odzież outdoorowa (koszulki męskie i damskie)

– kolekcje bielizny bazowe + sezonowe – wiosna, lato, jesień, zima (ok. 10-15 fasonów)

– kolekcje odzieży bazowe + sezonowe – wiosna, lato, jesień, zima  (ok. 10-15)

Bielizna i odzież

Produkty opatrzone nazwiskiem Mamed Khalidov wymagają właściwej prezentacji. Opracowaliśmy system standów i regałów. Na czarnym tle dynamicznie rysuje się postać wielkiego mistrza. Jednocześnie sportowo i powożnie – bo MMA  to nie żarty, a dyscyplina którą pokochali dziś nie tylko fani sportu, ale i biznesmeni, celebryci a przede wszystkim zwykli ludzie.

Ekspozycja godna Mistrza